Operator Grup Zakupowych - Batna Group

 

Na bazie najlepszych światowych praktyk zakupowych zbudowaliśmy nowy na polskim rynku model konsolidacji zakupów. Od 5 lat, wykorzystując ten model, w przejrzysty sposób minimalizujemy koszty zakupów w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

W ramach Grupy Kapitałowej współpracujemy z doświadczonymi specjalistami ds. zakupów z Profitia Management Consultants.

Nasi eksperci z obszarów ekonomii, zakupów, technologii i prawa łączą swoje siły, by pomóc w wypracowaniu realnych oszczędności dla uczestników Grup Zakupowych.

 

 

BATNA

Zobacz, co daje Ci uczestnictwo w Grupie Zakupowej

Redukcja wydatków

Wykorzystując łączną wielkość zamówień Członków naszych grup zakupowych uzyskujemy dla nich korzystniejsze ceny od tych, które mają obecnie.

Bieżąca analiza cen

Posiadamy aktualną bazę cen rynkowych w każdej z naszych kategorii. Na bieżąco zbieramy dane cenowe, weryfikujemy i negocjujemy.

Oszczędność czasu

Nasi eksperci analizują dane i szukają najlepszych dostawców. Uczestnicy zgłaszają jedynie chęć przystąpienia i przekazują swoje dane cenowe.

Brak kosztów i ryzyka

Uczestnictwo w naszych grupach jest bezpłatne, a przed otrzymaniem danych podpisujemy jednostronne oświadczenie o zachowaniu poufności.

O Batna Group


Batna Group

Naszą misją jest pomoc w efektywnej realizacji procesów zakupowych. Organizujemy tematyczne grupy zakupowe dla przedsiębiorstw oraz szpitali. Na bazie najlepszych światowych praktyk zbudowaliśmy nowy na polskim rynku model zakupów.Czym się kierujemy?

1

Transparentność

Ważne jest dla nas, by prowadzone przez nas działania biznesowe były jawne i oparte na zasadach uczciwej konkurencji.

2

Efektywność

Kierujemy się tym, by działania przeprowadzane dla Uczestników naszych Grup Zakupowych przynosiły jak największe korzyści, nie tylko finansowe.

3

Zorientowanie na klienta

W naszych działaniach najważniejszy jest sukces oszczędnościowy Uczestników Grup. Naszą rolą jest tylko doradztwo i pomoc.

4

Etyka

Od siebie i innych wymagamy przestrzegania najwyższych standardów etycznych, a także dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i procesów.

Statystyki Batna

0 PLN

Koszt uczestnictwa w Grupie Zakupowej

12%

Średnie oszczędności uczestników Grup w 2015

150 mln PLN

Wolumen wydatków Uczestników Grup

545

Liczba indeksów zgłoszonych w ostatnim postępowaniu

Batna

Jesteśmy najlepszą alternatywą dla Państwa obecnych dostawców.

Kontakt

  kontakt (@) batnagroup.pl
  szpitale (@) batnagroup.pl
  + 48 22 350 90 90
  + 48 22 350 90 92
  Al. Niepodległości 58, Warszawa