Kariera

BATNA BROKERS kolor poziom

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą brokerską

Obecnie poszukujemy wyjątkowej osoby na stanowisko: Broker - Manager ds. ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych

Broker - Manager ds. ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności brokerskich związanych z bieżącą obsługą brokerską
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów – w szczególności w kategorii zdrowie i życie
  • Utrzymywanie relacji z Klientami Batna Brokers

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obsłudze klientów instytucjonalnych
  • Zdany egzamin brokerski, mile widziana specjalizacja w zakresie ubezpieczeń zdrowia i życia
  • Wysoka kultura osobista; samodzielność i odpowiedzialność w działaniu; dobra organizacja czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania oraz bogaty pakiet socjalny;
  • Możliwość bardzo dynamicznego rozwoju zawodowego, a także dużą samodzielność pracy w prężnej Grupie Kapitałowej specjalizującej się w zakupach dla przedsiębiorstw,
  • Współpracę w ramach bardzo zgranego i ambitnego Zespołu,
  • Komfortową atmosferę pracy w naszym biurze przy metrze Wierzbno

Batna

Jesteśmy najlepszą alternatywą dla Państwa obecnych dostawców.

Kontakt

  kontakt (@) batnagroup.pl
  szpitale (@) batnagroup.pl
  + 48 22 350 90 90
  + 48 22 350 90 92
  Al. Niepodległości 58, Warszawa